Upravit stránku

WALK IN ATYP

Bezrámová sprchová zástena

Užite si pohodlie voľného priestoru v našej modulárnej koncepcii WALK IN LINE. Otvorený priestor je zdokonalený použitím veľkých sklenených výplní z 8 mm bezpečnostného skla ošetrených povrchovou úpravou RothETC. Poďte si vybrať z najširšej škály tvarov a veľkostí, alebo požiadajte o individuálne riešenie.

WALK IN ATYP
WALK AWALK BWALK BWALK CWALK CWALK FWALK F

Bezrámová sprchová zástena WALK I ponúka riešenie práve pre kúpeľne s veľkolepým priestorom, ktorý si zaslúži, aby ste ho využili. Zástena navyše svojim vzhľadom a konštrukciou oživí vaši kúpeľnu. Tvarovanie zásteny s predsienkou je dostatočne veľké pre relaxáciu aj osobnú hygienu.

Dizajn a spracovanie

Neprehliadnuteľný minimalistickývzhľad a praktické rozčlenenie sprchovacieho priestoru sú hlavnými znaky originálne radu bezdverových sprchových zásten WALK IN LINE.

Integrované kovania rohového napojenie skielHlinikové vzpery Brillant zabezpečí sprchovú zástenu, ktorá tak bude dokonale stabilná. Skla držia pohromade kovanie rohového napojenie skiel, tiež v prevedení Brillant. Ochranná hliniková lišta nacházajúce sa na spodných hranách skiel rovnomerne rozloží prípadné nerovnosti na podlahe. Rohové kovanie je u tejto rady integrované, ab bolo dosiahnuto maximálne stability a luxusného vzhľadu.

Rad WALK IN LINE sa môže pýšiť absenciou pohyblivých čiastí. Vďaka tomu je zaručená dlhá životnosť a minimálne mechanické opotrebenie zásteny.

Sprchovú zástenu môžete inštalovať na vaničku rovnako dobre, ako priamo na podlahu, čím by ste navyše vytvorili praktický bezbarierovývstup do sprchovacieho priestoru.

Na túto sprchovú zástenu vám dáme predĺženou záruku 5 rokov.

Inovácia Mirror Effect

Doprajte svojmu sprchovaciemu kútu úpravu bezpečnostnýchskiel MIRROR EFFECT. Tento inovativný zpôsob úpravy skla zaručí, že dovnútra sprchovacieho kúta nepreniknú žiadné nechtené pohľady, zatiaľ čo zvonku vytvorí namiesto priehľadného skla zrkadlovú plochu a poskytne tak ďalšie rozmer vašej kúpeľni.

Úprava skiel MIRROR EFFECTVybrané sklo je v sklárni z jednej strany pokovené špeciálnym materiálom, ktorý vytvorí kompaktnú povrchovú mikrovrstvu. Sklo tak dostane zaujímavé vlastnosti, stane sa tzv. polopriepustným. Na mieru odrazivosti má veľký vplyv rozdiel svetla medzi priestorom pred a za sklom, takže ak nebudete v sprche svietiť, môžete si byť istí, že dovnútra nikto neuvidí. Zvonku bude naopak plocha pôsobiť ako perfektné zrkadlo, avšak s tou výhodou, že do sprchovacieho kúta prejde stále dostatočné množstvo svetla.

Viac informácií o technológii MIRROR EFFECTnájdete tu.

Bezpečnostná sklá s povrchovou úpravou

Sprchová zástena WALK I sa pýši bezpečnostnými sklenenými výplňami o sile 8 mm, ktoré sú vyrobené tzv. kalením (zahriatím a následne prudkým ochladením). Tento proces vysoko zvyšuje ich mechanickú a tepelnú odolnosť i ohybovú pevnosť. Výdrž bola testovaná na 6 mm bezpečnostným skle, kedy bol na sklo vyvinutý rovnomerný tlak zodpovedajúci 140 kg, koncentrovaný do stredu skla zaveseného za hrany. Vďaka tomu si môžete urobiť približnú predstavu o výdrži tohto skla. Táto situácia nemôže v kúpeľni bežne nastať, preto je šanca na rozbitie skla minimálna. Keď mu aj napriek tomu dôjde k poškodeniu skla, rozpadne sa (podobne ako u autoskiel) na drobné úlomky bez ostrých hrán, takže sa nemusíte báť poranenia.

Hydrofóbna povrchová úprava RothETC zabraňujúca usadzovaniu nečistot

Bezpečnostná skla zásteny WALK A sme navyše opatrili hydrofóbnou povrchovou vrstvou RothETC. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že nezanecháva nevzhľadné škvrny. Viac informácií nájdete na www.roth-czech.cz/easy-to-clean.

Odporúčame

Chcete zástenu WALK A inštalovať na vaničku, ale neviete, aká je tá správna? My vám poradíme. Ak chcete mramorovú, objednajte WALK IN. Ak chcete akrylátovú, skvelá je FLAT KVADRO dlhý obdĺžnik.

Dodajte vášmu sklu nový lesk a odolnosť proti nečistotám. Vďaka prevratnému zloženiu produktu REFRESH CLEANER možno predĺžiť životnosť ochrannej vrstvy skla sprchového kúta minimálne po dobu 10 rokov.

Teraz si môžete sami z pohodlia domova opraviť pôvodnú vrstvu RothETC u vášho sprchovacieho kúta. Pre tento prípad odporúčame saduCOMPLETE CARE, ktorá vďaka vodoodpudivémuefektu ochráni povrch pred rôznymi nečistotami a koróziou. Okrem sprchy môže byť prípravok použitý aj pre ďalšie sklenené plochy, obklady a sanitárnu keramiku v kúpeľni.