Upravit stránku

FLAT KVADRO_dlhý obdĺžnik

Obdĺžniková akrylátová sprchovacia vanička

Technicky precízna nízka vanička s jednoduchou inštaláciou aj údržbou si získala veľkú obľubu u zákazníkov. Prednosťou je možnosť inštalácie priamo na podlahu alebo aj na podmurovanie. Táto veľkoformátová vanička je ideálnou náhradou za vaňu do bytového jadra.

FLAT KVADRO_dlhý obdĺžnik
FLAT KVADRO_dlhý obdĺžnik

Výhody sprchové vaničky FLAT KVADRO dlhý obdĺžník

  • Prednosťou je možnosť inštalácie priamo na podlahu, alebo na podmurovanie. Pri inštalácii odporúčame využiť špeciálne vaničkové nožičky, ktoré ale nie sú súčasťou balenia. Môžete si ich objednať v našom e-shope. Pomôžu vám ľahko a rýchlo vyrovnať prípadné nedostatky podlahy.
  • Táto veľkoformátová vanička je ideálnou náhradou za vaňu do bytového jadra. Skombinujte ju s obdĺžnikovýmsprchovým kútom alebo zástenou WALK IN. Výsledok bude dokonalý.

Sprchová vanička FLAT KVADRO je vyrobená z prvotriedneho liateho akrylátu a vystužená sklolaminátovú vrstvou. Vďaka tomu je mimoriadne pevná a odolná. Má veľmi hladký povrch, a tak sa ľahko čistí. Môžete na ňu bez obáv používať takmer všetky druhy čistiacich prostriedkov, povrch vaničky nezažloutne.