Upravit stránku

RothETC COMPLETE CARE

Pre bezchybný vzhľad skla aj po 10 rokoch

Roth prichádza so skvelou inováciou v údržbe povrchov. Moderná vrstva RothETCna báze nanotechnológie zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Teraz Vám prinášame možnosť túto ochrannú vrstvu naniesť aj na sklo, ktoré nebolo RothETC opatrené pri výrobe. Viac informácií nájdete tu: RothETC COMPLETE CARE.

V prílohe nájdete podrobný bezpečnostný list k jednotlivým prípravkom sady. 

  • H315 Dráždi kožu.
  • H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
  • H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
  • H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
RothETC COMPLETE CARE
GHS02_mGHS07_mSklo bez RothETC ochranySklo s RothETC ochranou

Hydrofóbna vrstva RothETC odolá UV žiareniu, má chemickú aj mechanickú odolnosť a vydrží aj voči zmenám tepelného rázu. Vďaka odpudzovaniu mastnoty má tiež vynikajúce vlastnosti proti priľnavosti nečistôt. Sklo sa Vám preto bude skvele udržiavať.

Profesionálna nanovrstva s certifikátom kvality bola skúšaná na životnosť 10 rokov. Aby sme Vám mohli priniesť záruku, že ide o profesionálne ošetrenie skla, nechali sme ju preveriť certifikačnou autoritou, spoločnosťou TÜV v Nemecku. Prinášame Vám istotu, že od nás získavate špičku v rámci ľahkej údržby sprchovacieho kúta. 

Balenie obsahuje:

  • RothETC LIMESCALE REMOVER - 500 ml
  • RothETC GLASS PROTECTOR - 500 ml
  • RothETC CLEANER - 500 ml
  • 1× špeciálna hubka na silnejšie usadeniny
  • 1× biela utierka z viskózy
  • 1× modrá utierka z viskózy

LIMESCALE REMOVER - ten je určený na prvotné čistenie skla, teda vápenatých usadenín a zvyškov mydiel a iných odolných nečistôt. Jeho účelom je uľahčiť dokonalé vyčistenie sklenených plôch pred nanesením špeciálnej ochrannej vrstvy z tejto sady, čo je nasledujúci..

GLASS PROTECTOR - prichádza na rad po vyčistení a osušení sklenených výplní kúta a je určený na prevenciu usadzovania nečistôt a vodného kameňa. Na báze nanočastíc, ktoré vytvoria na povrchu skla ochranný film, potom tento prípravok výrazne zvyšuje vodoodpudivý efekt skla (podobne ako tzv. tekuté stierače na aute), takže voda rýchlejšie a ľahšie steká, čím sa znižuje množstvo usadenín. Túto schopnosť potom samozrejme ešte umocňuje napríklad použitie stierky po sprchovaní.

CLEANER - nakoniec je súčasťou sady tento čistič, ktorý je vyvinutý (a ideálny) práve pre sklenené plochy ošetrené vodoodpudivým prostriedkom, ako je napríklad vyššie spomínaný GLASS PROTECTOR. Jeho zloženie je nielen šetrné k tejto ochrannej vrstve, ale navyše aj predlžuje jej životnosť vďaka obsiahnutým nanočasticiam. Tak získavate ešte dlhšiu dobu účinnosti ochrany skla a pochopiteľne aj ľahšiu údržbu.