Upravit stránku

PXD2N+PXBN

Sprchové dvere posuvné v kombinácii s pevnou stenou PXBN

Tento obdĺžnikový sprchovací kút z radu PROXIMA LINE vás nadchne pre svoje detailné spracovanieelegantný čistý dizajn. Moderný dizajn podtrhuje praktické viacúčelové madlo. Posuvné dvere sa pohybujú po kvalitných ložiskových koľajničkách. Získajte predĺženú 5-ročnú záruku.

PXD2N+PXBN
Výplň bezpečnostných skiel TransparentVýplň bezpečnostných skiel SatinatoMadlo z lešteného hliníka v úprave BrillantTesniace silkónový zástavku zabraňujúca úniku vodyPrecízne magnetické tesnenie sprchových dveríPXBN_PXD2N - nákres

Výhody sprchovacieho kúta PXD2N+PXBN

  • 6mm bezpečnostné sklo je mimoriadne pevné - odolává tlaku cez 150 kg. Navyše je opatreno špeciálnou povrchovou vrstvou RothETC, ktorá ho udržuje stále ako nové. Zabraňuje usadzovaniu mastnoty, vodného kameňa a nečistôt na skle. Výplne dodáváme v prevedenie Transparent (číre), Satinato (mliečne) a Potisk.
  • Stabilné hlinikové rámy Brillant zaisťujú maximálnu vodotesnosť celého sprchovacieho kúta. Veľmi snadno sa udržujú a nepodliehajú korózii.
  • Výška sprchovacieho kúta je 2 m. Umožňuje inštaláciu priamo na podlahu alebo v kombinácii so sprchovou vaničkou z akrylátu či liatého mramoru.

Sprchové dvere PXD2N v kombinácii s pevnou stenou PXBN budou funkčnou ozdobou každej kúpeľni. Sprchový kút si ale obľubíte aj po praktickej stránke - veľmi snadno sa udržuje. Výplne s vrstvou RothETC stačí po sprchování setrít stierkou a budú krásne čisté. Posuvné dvere umožňujú spodné odklápanie. Pohybujú sa po ložiskových pojazdech, ktoré odporůčame raz za čias premazávať sanitárným mazivom. Pri sprchování tiež isto oceníte funkčný držiak ručníkov.