Upravit stránku

VIKI LUX

Štvrťkruhová hlboká sprchovacia vanička vyztužená technológiou GREENSIR 

Sprchovacia vanička zo série PROJECT, ktorá je istou volbou pre zákazníkov hľadajúcich výhodný pomer ceny aj kvality. HÍbka vaničky umožňuje využitie sprchovacieho kúta nielen pre drobné ručné prepíranie, ale zvlášť ku kúpeľu nôh. Pohodlie zaistí integrovaná sedacia plocha.

VIKI LUX
VIKI LUX_frontVIKI LUX - zadný pohľadSifón VIKI LUX - CLICK CLACK

Výhody sprchové vaničky VIKI LUX

  • Sprchovú vaničku VIKI LUX kombinujte s štvrťkruhovýmkúty Roth.
  • Sprchová vanička je vyrobená z akrylátu pomocou technológie GREENSIR. Jedná sa o vonkajší laminácii vykonanú špeciálnym spevňujúcim nástrekom, ktorý je zdravotne nezávadný. Vďaka tomu má vanička veľmi dlhú životnosť a veľa toho vydrží - napríklad aj čistenie agresívnejšími čistiacimi prostriedkami.
  • Má praktické využitie, ktoré oceníte predovšetkým, ak doma nemáte klasickú vaňu. V hlbokej sprchovej vaničke dobre vykúpete potrebné malé deti alebo domácich miláčikov.
  • Vanička VIKI LUX je z obľúbenej série PROJECT (predtým SANIPRO), ktorá vyniká svojím skvelým pomerom kvality a ceny. Už nemusíte robiť kompromisy.

Hlbokú sprchovú vaničku VIKI LUX jednoducho inštalujte pomocou vaničkových nožičiek, ktoré sú súčasťou balenia. Tiež nezabudnite na výber a objednanie sifóna. Ak ste sprchovú vaničku nikdy neinštalovali, zavolajte si na pomoc našich odborníkov.