Upravit stránku

TZOL1+TZOP1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút so skladacími dverami a otočným systémom

Elegantný sprchovací kút TZOL1+TZOP1 vás už na prvý pohľad zaujme svojimi praktickými skladacími dverami, ktoré zaisťujú široký vstup do sprchy. Integrované závesy Easy Clean sú zapustené do roviny so sklom, čo vyzerá veľmi elegantne a značne vám uľahčuje údržbu celého kúta. Pri výrobe tohto sprchového kúta sme mysleli aj na najmenšie detaily, a preto vám bez obáv poskytujeme predĺženú záruku 5 rokov. 6mm bezpečnostné sklo je navyše ošetrené speciální technologií RothETC, ktorá zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt.

TZOL1+TZOP1
TZOLP1_TAB_Precizné magnetické tesnenie sprchových dveríVýplň bezpečnostných skiel TransparentKvalitné držadlo z brúseného hliníkaTesniace silikonvý zástavku zamezujúce úniku vodyPrahové tesnenie a hliníkový profil BrillantSprchový kút TZOL1+TZOP1 otevřené dveřeTB_TZOP1 - nákresTZOL1_TB - nákres

Výhody sprchovacieho kúta TZOL1+TZOP1

  • Skládacie dvere môžete zložiť úplne k stene a dopriať si tak naozaj široký vstupný priestor do sprchovacieho kúta.
  • Magnetické tesnenie dverí zaistí, aby ste v kúpeľni nemali potopu. Vylepšili sme tiež utesnenie v prahovej čiasti, ktore je teraz eště dokonalejšie.
  • Špeciálne stenové profily Easy Install uľahčujú inštaláciu pevných skiel a zároveň pomáhajú vyrovnať stavebné nerovnosti.

Štvorcový sprchovací kút TZOL1+TZOP1 môžete vďaka jeho výške 2012 mm inštalovať na nízkú sprchovú vaničku i priamo na podlahu. Bez problémov z nej vytvoríte veľmi moderný bezbarierový sprchový kút. S inštaláciou vám radi pomôžu naši odborníci - neváhajte nás kontaktovať. Jedine s profesionálnou montážou si môžete byť stopercentne istí, že sa bude sprchový kút chovat presne tak, jak má a bude vám bezproblémovo a dlhodobo slúžiť.