Upravit stránku

TDO1+TDO1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami

Elegantný štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút TDO1 + TDO1 plne uspokojí vaše požiadavky na funkčnosť aj dizajn. Špeciálny mechanizmus umožňuje obojstranné otváranie dverí, vďaka ktorému má sprchovací kút naozaj veľkorysý vstupný priestor. Komfort zvyšuje tiež magnetické tesnenie dverí, ktoré zaistia, že pri sprchovaní neunikne ani kvapka vody vedľa. 6mm bezpečnostné sklá sú navyše ošetrená najnovšou technológiou RothETC proti usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa. Na kút TDO1 + TDO1 poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku.

TDO1+TDO1
TDO1_TAB_Výplň bezpečnostných skiel TransparentUpevnenie nastaviteľné teleskopické vzperyVačkový profil s prahovou lištou a nové prahové tesnenieProfil Brillant a teleskopická vzperaTransparentné tesnenie s magnetickým prúžkomHliníkový profil Striebro (Elox)Teleskopická vzpera zajišťujúce stabilituErgonomické držadlo z brúseného hliníkaErgonomické držadlo z brúseného hliníka - pohľad z bokuTDO1_left - nákresTDO1_right - nákres

Výhody sprchovacieho kúta TDO1+TDO1

  • Pre ľahkú inštaláciu pevných skiel k stene a k vyrovnanie stavebných nepřesností je kút opatren profily Easy Install.
  • Mechanizmus dverí umožňuje aretáciu v úhle v polohe otvoreno aj zatvoreno v oboch smeroch, bez mikroventilácie.
  • Vďaka výške 2017 mm môžete sprchovací kút nainštalovať priamo na podlahu alebo na nízkú sprchovú vaničku.
  • Profily z ušľachtilého hliníka ponúkame vo variantách Striebro a Brillant.
  • RothETC ochrana skla proti usadzeninám, ktorá vydrží až 10 rokov.

Pri výrobe sprchovacích kútov radu TOWER LINE používáme špeciálne PVC profily s uzavretým magnetickým páskom, ktoré na seba perfektne dosedajú a zaisťujú tak uzavrenie sprchovacieho kúta. Maximálne tesnosti a nepropustnosti sme dosiahli kombináciou tvrdšieho PVC materiálu (upevnenie ku sklu) a mäkčeného PVC (kontaktná čiast dverí).