Upravit stránku

ECWALK

Bezrámová sprchová zástena

Nová generácia tradičnej a obľúbenej série prináša prvky, ktoré ju robí jedinečnou. Kombinácia stabilnej konštrukcie a dizajnového prevedenia tvoria harmonicky zjednotený vzhľad, ktorý sa bude vynímať v každom interiéri. Exkluzívna je tiež výška, ktorá presahuje 2 metre a úplne nový čierno eloxovaný profil rámu. Ponúkame ale aj klasickú úpravu profilov Brillant s lešteným povrchom hliníka.

ECWALK
ECWALK_vzpera_AECWALK_nosný profilECWALK_vzpera_BECWALK verzia BrillantECWALK_Brillant_vzpera_A

Dodajte svojej kúpeľni nádych luxusu a netradičný industriálny dizajn, ktorý Vám ponúka nová bezrámová sprchová zástena ECWALK z obľúbenej série EXCLUSIVE LINE. Perfektná pre umiestnenie do niky alebo rohu kúpeľne. Na prvý pohľad vás zaujme svojím moderným a technickým vzhľadom!

Dizajn a spracovanie

Upevnenie sprchovej zásteny je prostredníctvom hliníkovej vzpery (max. dĺžka 1200 mm), ktorá zabezpečuje stablitu produktua jej vzhľad zodpovedá profilu. V rovnakom prevedení je aj ochranná hliníková lišta na spodnej hrane skla, ktorá rovnomerne rozloží prípadné nerovnosti na podlahe. Celkovo tak tieto prvky dotvárajú jednotný dizajn sprchovej zásteny.

Zástena ECWALK je v univerzálnom vyhotovení pre ĽAVÚ aj PRAVÚ inštaláciu.

Vďaka úplnej absencii pohyblivých častí sa sprchová zástena ECWALK pýši dlhou životnosťou s minimálnym mechanickým opotrebením.

Sprchovú zástenu možno inštalovať priamo na podlahu, čím prirodzene docielite bezbariérového vstupu do sprchovacieho priestoru, alebo na niektorú z našich vaničiek z liateho mramoru.

Na túto sprchovú zástenu vám dáme predĺženú záruku 5 rokov.

Bezpečnostné sklá s povrchovou úpravou

Sprchová zástena ECWALK disponuje bezpečnostným sklom o hrúbke 6 mm, vyrobenými tzv. kalením (zahriatím a následne prudkým ochladením), ktoré vysoko zvyšuje ich mechanickú a tepelnú odolnosť i ohybovú pevnosť. Výdrž 6mm skiel bola testovaná silou 140 kg koncentrovanú do stredu skla zaveseného za hrany. Je veľmi nepravdepodobné, že by táto situácia bežne nastala, a preto je šanca na rozbitie skla minimálna. Ak napriek tomu dôjde k poškodeniu skla, rozpadne sa (podobne ako u autoskiel) na drobné úlomky bez ostrých hrán, takže sa nemusíte báť poranenia.

Bezpečnostné sklo zásteny je opatrené povrchovou úpravou RothETC. Jedná sa o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Vďaka tejto povrchovej úprave už nebudete otrokom svojho sprchovacieho kúta. Bude vyzerať skvele aj bez náročnejšej údržby. Viac informácií vrátane inštruktážneho videa nájdete na www.roth-slovakia.sk/easy-to-clean.