Upravit stránku

ACTIVA NEO

Asymetrická rohová akrylátová vaňa

Asymetrická vaňa vám pomôže vyriešiť problémy s priestorom vo vašej kúpeľni. Dokáže totiž elegantne využiť každý centimeter miesta a premeniť ho v komfortnú zónu. Tiež sa veľmi ľahko udržuje, pretože jej akrylátový povrch je krásne hladký, a tak na ňom nedrží špina. Naviac Vám k vani pridáme 2 ks luxusných chrómovaných držadiel ZADARMO!

ACTIVA NEO
Nohy EXCLUSIVE pre vaneNákres ACTIVA NEO (L / P)Držadlo v chrómovej úprave_aDržadlo v chrómovej úprave_bDržadlo v chrómovej úprave_cDvojica držadiel na vaniACTIVA PANEL_A

Výhody vany ACTIVA NEO

  • K vani dodávame praktický čelný panel z akrylátu, vďaka ktorému nemusíte vaňu obmurovávať. Pre jednoduchšiu inštaláciu a vyrovnanie vane odporúčame objednať sadu nôh EXCLUSIVE.
  • Je vyrobená z kvalitného moderného akrylátu. Povrch vane pôsobí vďaka svojej minimálnej pórovitosti antibakteriálne a veľmi ľahko sa udržiava.
  • Dokonale sa prispôsobí vašej kúpeľni a skvele využije priestor. Vaňu vyrábame vo veľkostiach 150 × 90 cm, 160 × 90 cm a 170 × 90 cm v pravom i ľavom prevedení.

Máte malú kúpeľňu, do ktorej sa nezmestí súčasne vaňa a sprchovací kút? Ponúkame vám elegantné riešenie - kúpte si celý set ACTIVA NEO COMPLETE, ktorého súčasťou je asymetrická akrylátová vaňa, praktická zástena z bezpečnostného skla, zabudované multifunkčné sedadlo a madlá. Na malom priestore tak máte všetko, čo potrebujete k svojmu každodennému komfortu.

Určite využijete aj 2 ks štýlových vaňových madiel s chrómovým povrchom, ktoré navyše plní funkciu bezpečnostného prvku. My Vám je k tejto vani pribalíme úplne ZADARMO.