Upravit stránku

TR2 LIGHT

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami

Štvrťkruhový sprchovací kút TR2 LIGHT používa špeciálne otočné profily so zdvihovým mechanizmom, ktoré umožňujú otváranie dovnútra aj von a tým vám dávajú možnosť naplno využiť naozaj komfortný vstupný priestor. Predĺžená 5-ročná záruka, profily z ušľachtilého hliníka a výplne z bezpečnostného skla ošetrená špeciálnoutechnológiou RothETC sú zárukou kvality a technickej vycibrenosti tohto produktu.

TR2 LIGHT
Výplň bezpečnostných skiel TransparentKrytka skrutky na hliníkovom profile BrillantMadlo v úprave Brillant a magnetické tesnenieTR2 Light_TAB_Dizajnová vzpera v chrómovej úpraveVačkový profil a nové prahové tesnenieUchytenie teleskopické vzpery v stene

Výhody sprchovacieho kúta TR2 LIGHT:

  • Všetky použité komponenty sú vysoce kvalitné, trvanlivé a odolné. Pre dosiahnutie maximálne spoľahlivosti sme použili najmodernějšie technológie.
  • Špeciálne magnetické tesnenie zaisťuje dokonalé uzavretie sprchovacieho kúta. Jedná sa o kombináciu dvoch PVC profilov s magnetickým páskom. Zároveň je dosaženo lepšieho utesnenie v prahovej čiasti dverí.
  • Vďaka výške sprchovacieho kúta, ktorá je 2017 mm, môžeme vykonať inštaláciu na nízkú sprchovú vaničku alebo priamo na podlahu. Zachováte tak bezbarierový vstup.

Štvrťkruhový sprchový kút TR2 LIGHT s dvojkrídlovými dverami je vhodný do akekoľvěk kúpeľni. Kvalitné profily sú vyrobené z ušľachtilého hliníka v prevedenie Brillant (pred záverečnú pasiváciou je vylešten do vysokého lesku), v ktorých je usadené bezpečnostné sklo Transparent. Využijte naši profesionálnu montáž, ktorá má zásadný vplyv na funkciu a uživateľský komfort. Cenu montáže nájdete v Sadzobníku servisných prác.