Upravit stránku

TB+TDO1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s jednokrídlovými dverami a pevnou stenou

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s jednokrídlovými otváracími dverami z radu TOWER LINE v sebe kombinuje čisté línie a technickú precíznosť. Pri jeho výrobe sme použili špeciálne magnetické tesnenie pre maximálnu vodotesnosť sprchovacieho kúta. Zdvihový mechanizmus, ktorý umožňuje otváranie dverí v oboch smeroch, vám poskytuje skutočne komfortný vstup. Na sprchovací kút TB + TDO1 poskytujeme nadštandardnú 5-ročnú záruku. Pevná stena aj dvere sú vyrobené z 6mm bezpečnostného skla opatreného povrchovou vrstvou RothETC.

TB+TDO1
Vačkový profil s prahovou lištou a nové prahové tesnenieTransparentné tesnenie s magnetickým prúžkomTDO1_TAB_Výplň bezpečnostných skiel TransparentTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituErgonomicke držadlo z brúseného hliníka - pohľad z bokuUchytenie teleskopické vzpery v steneTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyHliníkový profil Striebro (Elox)TB + pravé dvere TDO1 - nákresTB_pravé - nákresTB_ľavé - nákres

Výhody sprchovacieho kúta TB+TDO1:

  • Zdvihový mechanizmus dovoluje až 5mm zdvih dverí a ich aretáciu v polohe otvoreno / zatvoreno. Tiež zvyšuje kvalitu utesnenie sprchovacieho kúta v prahové čiasti.
  • Máte na výber z dvoch variant vysoko kvalitných profilov z ušľachtilého hliníka - Striebro a Brillant. Ponúkame vám aj dva typy výplní z 6mm bezpečnostného skla, a to modernú Transparent a decentú Intimu.
  • Výška sprchovacieho kúta dovoluje inštalovať kút ako na nízkú sprchovú vaničku, tak priamo na podlahu. Bezbarierový vstup do sprchy ocenia predovšetkým osoby so zníženou pohyblivosťou.

Sprchové kúty z radu TOWER LINE vynikajú svojim precizným spracováním, ktoré nezná kompromisy. Pri ich výrobe sme použili moderné technológie, ako je naprieklad stenový profil Easy Install alebo magneticke tesnenie. Aby ste si boli istí, že nový sprchový kút splní všetky vaše nároky na komfortné sprchovanie i ľahkú údržbu, odporúčame vám využiť profesionálnu montáž sprchovacieho kúta TB+TDO1.