Upravit stránku

PXS2L+PXS2P

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút​ PXS2L+PXS2P s posuvnými dverami pristane do každej modernej kúpeľne. Obľúbený rad PROXIMA LINE má elegantné madlo z lešteného hliníka. 6 mm bezpečnostné sklo je opatrené špeciálnou povrchovou úpravou RothETC, vďaka ktorej je čistenie sprchovacieho kúta záležitosťou na pár minutiek. Poteší vás tiež odľahčená konštrukcia, vďaka ktorej pôsobí sprchovací kút PXS2L+PXS2P priestranne a tiež predĺžená záruka 5 rokov.

PXS2L+PXS2P
Výplň bezpečnostných skiel TransparentVýplň bezpečnostných skiel SatinatoMadlo z lešteného hliníka v úprave BrillantDolne pojazdy a prah v úprave BrillantHliníkový profil BrillantSpodné pojazdy a svislý tesniace zástavku

Výhody sprchovacieho kúta PXS2L+PXS2P

  • Kvalitné masívne pojazdy v horné čiasti s dvojitou roľnou (2 kolieska na pojazdu) umožňujú spodné odklápanie posuvných dverí a tým výrazne uľahčujú údržbu sprchovacieho kúta.
  • Odľahčená konštrukcia sprchovacieho kúta - bezpečnostné sklo nepotrebuje vďaka svojej pevnosti vnútorné zvislé profily ako oporu. Medzi sprchovacími dverami a pevným bočkom je len nenápadné priesvitné tesnenie.
  • Sprchový kút PXS2L+PXS2P vyrábame novo aj v štandardné výške 2 m. Je vhodný k inštalácii priamo na podlahu alebo v kombinácii s modernou nízkou sprchovou vaničkou.

Dokonalú tesnosť tohto štvorcového sprchovacieho kúta zaisťuje magnetické tesnenie. Jedná sa o špeciálnú kombináciu PVC profilov s uzavretým magnetickým pásikom, ktoré na seba perfektne dosedajú. Súčasťou sprchovacieho kúta sú univerzálne posuvné dvere. Aby bola zaistená tesnosť sprchovacieho kúta a bezproblémové otváranie, odporúčame využiť našu profesionálnu montáž. Využijte tiež možnosť pravidelných servisných prohlídok, vďaka ktorým výrazne predĺžíte životnosť sprchovacieho kúta.