Upravit stránku

LLR2

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými posuvnými dverami

Štvrťkruhový sprchovací kút z radu Lega Line predstavuje praktické a elegantné riešenie do každej kúpeľne. Posuvné dvojdielne dvere sú vybavené dvojitými hornými a dolnými pojazdy pre bezproblémový chod a plynulé otváranie i zatváranie. Perfektné tesnenie sprchových dverí zaistí, že po sprchovaní v kúpeľni nezostane potopa. Dôkazom precízneho prevedenia je predĺžená 5-ročná záruka.

LLR2
Výplň TransparentMasívne madlá z leštenej nerez oceleVýplň bezpečnostných skiel GrapeSpodné pojazdy pre snadnú údržbu a tesniace zástavkySpodné pojazdy pre snadnú údržbuPrahová lišta a profil v prevedenie BrillantSpodný pojazd a magnetické tesnenie medzi dveramiPrecízne magnetické tesnenie sprchových dveríLLR2 s bielym profilom a výplňou Grape

Výhody sprchovacieho kúta LLR2

  • Kombinácia bezpečnostných skiel - v sprchových dverách sklo o sile 5 mm, v pevnych čiastech sklo o sile 4 mm.
  • Špeciálna povrchová úprava RothETC zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa na skle.
  • Spodné vyklápanie posuvných dverí umožňuje ľahkú a rychlú údržbu sprchovacieho kúta.

Štvrťkruhový sprchový kút LLR2 z polorámové radu LEGA LINE vás zaujme svým decentným dizajnom. Napriek tomu si dokáže ihneď ziskať pozornosť každého, kto vstúpi do kúpeľně. Hliníkové profily Brillant a transparentné výplne sú zárukou nadčasovosti. Sprchový kút LLR2 môžte inštalovať priamo na podlahu alebo na sprchovú vaničku (nie je súčasťou ponúky).