Upravit stránku

STONE ROUND

Oválna vaňa z liateho mramoru

Doprajte si vo svojej kúpeľni len to najlepšie! Samostatne stojaca oválna vaňa STONE ROUND vám to určite ponúka. Nielenže vyzerá fantasticky, ale tiež vám poskytuje dokonalý komfort. Keď k tomu pridáme ešte perfektný materiál a jednoduchú údržbu, máme na svete ideálnu vaňu. Preto vám na ňu dávame záruku neuveriteľných 10 rokov.

STONE ROUND
Vaňa STONE ROUNDNadčasový dizajnDetail výpuste a prepaduPohodlie predovšetkým

Objavte krásu samostatne stojacich vaň

Vaňu STONE ROUND dodávame vrátene chrómovaneho sifónu.

Ak chcete mať niečo, čo len tak niekto nemá. Ak chcete, aby vaša kúpeľna bola štýlová a sršal z nej luxus. Ak chcete, aby sa obyčajné kúpanie premenilo v relaxačnú kúpeľ, tak je pre vás samostatne stojaci oválna vaňa STONE ROUND to pravé. Vyskúsajte si ten pôžitok kúpeľe v priestoru. Rozmer vane je 166 × 75 cm, takže sa do nej pokojne vojdete v dvoch.

Oválnú vaňu STONE ROUND vyrábame z toho najkvalitnejšieho liatého mramoru, ktorý si svojimi skvelými vlastnosťami nezadá s prírodným mramorem. Pýši sa skutočnou odolnosťou a pevnosťou, je imúnny voči skriabancom a všetkému pôsobeniu kozmetických a čistiacích prestriedkov. Navyše skvele izoluje, takže vám kúpeľ vydrží krásne teplá, ať už sa kúpete, jak dlho chcete.