Upravit stránku

STONE LONG

Obdĺžniková vaňa z liateho mramoru s jedným zaobleným rohom

Táto obdĺžniková vaňa STONE LONG napodobňuje dizajn asymetrických vaní, ktoré v kúpeľni vyzerajú výborne. Vďaka rozmerom 168 × 75 cm sa zmestí aj do menšej kúpeľne, a pritom vám poskytne nevídaný komfort. Vaňa je vyrobená z pevného liateho mramoru a vďaka tomu od nás na vaňu dostávate záruku 10 rokov! Pomocou praktickej vaňovej zásteny si vytvoríte aj sprchovací kút.

STONE LONG
Vaňa STONE LONGDetail výpuste a prepadu

Vaňa pre praktika s dušou dizajnéra

Vaňu STONE LONG vám dodáme vrátene chrómovaného sifónu, takže ho nemusíte dokupovať.

STONE LONG nie je hocijaká vaňa - jej zaoblené rohy pôsobí veľmi zaujímavo a luxusne. Navyše je vyrobena z liatého mramoru, ktorý svojimi vlastnosťami predbehne dokonca aj pravý mramor. Liatý, čiže umelý mramor je vyrobený zo zmesi mikromletých vápencov, skliarských pieskov, živice a farbiva. Vďaka tomu môžete kúpeľnové vybavenie prefarbiť takmer do akehokoľvek odtienu a jednotlive prvky v kúpeľni tak krásne zladiť.

To ale rozhodne nie je jediná výhoda vane z liatého mramoru. Je veľmi odolná voči mechanickému poškodeniu, asko sú treba škriabance. Vďaka skvelým izolačným vlastnostiam a dvojitému dnu vane si môžete uživať teplú kúpeľ skutočně veľmi dlho - čitať si vo vani, počúvať hudbu, relaxovať... - a kúpeľ vám vydrží krásne teplá. Navyše sa vaňa velmi ľahko čistí.