Upravit stránku

STONE

Obdĺžniková vaňa z liateho mramoru

Luxusná mramorová vaňa s rozmermi 160 × 75 cm sa vojde aj do malej kúpeľne. Ponúkne vám nevídaný komfort v podobe veľmi príjemného materiálu a jednoduchú údržbu. Na vaňu STONE dávame predĺženú záruku 10 rokov. Vaňu dodávame vrátane chrómovaného sifónu.

STONE
Vaňa STONEDetail výpuste a prepadu

Luxusná kúpeľ každý deň

K mramorové vane STONE si kúpte tiež praktickú zástenu.

Len si to predstavte - každý deň si dopriať kúpeľ ako v prvotriednom wellness! Prečo nie. S mramorovou vaňou STONE je to možné. Tato dizajnová vaňa tradičného obdĺžníkového tvaru je vyrobená z liatého mramoru. Je veľmi pevná a odolná voči mechanickému poškodenie, takže ju jen tak nepoškriabete. Navyše je veľmi príjemná na dotyk. Liatý mramor je moderný materiál, ktorý svojimi vlastnosťami predbehne prírodný mramor. Perfektne izoluje, a tak vám kúpeľ vydrží krásne teplá ovela dlhšiu dobu než v obyčajné vane.

Liatý mramor má okrem týchto skvelých vlastností eště jednu rýdzo praktickú prednosť - veľmi ľahko sa čistí. Má veľmi hladký povrch, na kterém ulpívá len minimum nečistôt. Vaňu vďaka tomu opravdu ľahko, rýchlo a hlavne s minimálnou námahou vyčistíte. Bez obav môžete použivať všetkých druhov čistiacích prestriedkov do kúpeľne. Povrch je vskutku odolný.