Upravit stránku

SAVONA /180×80

Obdĺžniková akrylátová vaňa

Doprajte si komfort v priestrannej vani SAVONA s rozmermi 180 × 80 cm. Je vyrobená z odolného akrylátu, ktorý je príjemný na dotyk a nechladí ako klasické smaltované vane. Na vaňu vám dávame predĺženú 10 ročnú záruku. Objednajte si k vani ešte podhlavník a užívajte si malé domáce wellness.

SAVONA /180×80
Nohy EXCLUSIVE pre vane

Praktická akrylátová vaňa s luxusným priestorom

K vani SAVONA si kúpte praktickou vaňovou zástenu.

Veľká akrylátová vaňa v modernom tvaru sa bude dobre hodiť do priestorné kúpeľne, kde sa vďaka svojmu symetrickému tvaru stane vkusným dominantným prvkom. Vaňa je ale tiež praktická - veľmi ľahko sa udržiava. Vďaka hladkému povrchu sa ne nej neusadzujú nečistôty. Rýchlo a bez námahy tak vany vyčistíte. Uľahčete si montáž svojej novej vane. Odporúčame použiť sadu nôh EXCLUSIVE pre vyrovnanie vane.

Akrylát je ideálný materiál pre výrobu vaň. Je odolný ako proti mechanickému poškodeniu, ako sú škriabance, tak proti všetkým bežným čistiacím priestredkom. Ďalšiou výhodou je, že voda v akrylátovej vani vydrží dlhšie teplá. Akrylát má totiž skvelé izolačné vlastnosti. Vďaka tomu sa budete skutočne cítiť skoro ako vo wellness.