Upravit stránku

LZCO1+LZB

Jednokrídlové sprchové dvere LZCO1 v kombinácii s pevnou bočnou stenou LZB

Úplne nová polorámová séria s kvalitným zdvihovým mechanizmom používa 5mm bezpečnostné sklo s aplikovanou ochrannou vrstvou RothETC. Kompletný rad ponúka jednoduchý vstup prostredníctvom obojstranne otvárateľných dverí ako dovnútra, tak aj von. Pri štandardnej výške 1950 mm poskytuje riešenie okrem klasických modelov tiež pre veľkorozmerové sprchy, ktoré sa tešia stále väčšej obľube. Triezvy dizajn, precízne spracovanie a skvelý pomer ceny a úžitkovej hodnoty potom tejto rade otvára dvere do mnohých českých aj zahraničných domácností.

LZCO1+LZB
Držadlo LEGA LIFTProfil s kvalitným zdvihovým mechanizmomVzpera pevnej bočnej stenyĽahké otváranie - spodná časť profilu dveríNákres pravej steny LZBNákres označenia rozmerov pre inštaláciu

Jednokrídlové dvere LZCO1 z tejto série LEGA LIFT LINE sú vyrábané v troch štandardných veľkostiach: 800, 900 a 1000 mm. Pevná bočná stena LZB je v ponuke veľkostí tiež 800, 900 a 1000 mm. Spoľahlivý vačkový systém otvárania zaisťuje bezproblémový pohyb dverí dovnútra aj von, navyše s možnosťou aretácie v otvorenej pozícii. Rovné hliníkové madlo s povrchovou úpravou a atraktívna vzpera potom dopĺňajú perfektný vzhľad celého produktu LZCO1+LZB. 

Tvar kúta je vo Vašich rukách

  • jednokrídlové dvere v kombinácii s pevnou stenou LZB

V našej ponuke si môžete zvoliť kombináciu ľubovoľných rozmerov dverí a pevnej bočnej steny, čím vytvoríte štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút LZCO1 + LZB. Obe časti kompletného produktu je možné univerzálne inštalovať na ľavú aj pravú stranu, takže je orientácia dverí úplne na Vás.

Pre výber kombinácie dvojitých dverí LZCO1 + LZCO1, ktorou dosiahnete bezkonkurenčnej šírky vstupu, prejdite na tento odkaz.

Prípadne si môžete vybrať skvele fungujúce dvere na inštaláciu do niky LZCO1 + LZ. Potom kliknite na tento odkaz.

Presná výška vrátane kotviacich elementov je pri dverách LZCO1 1958 mm a u pevnej steny LZB potom 1949 mm.

Všetky sklá sprchovacieho kúta sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou RothETC. Ide o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že Vy ho takmer nemusíte čistiť. Viac informácií nájdete na www.roth-czech.cz/easy-to-clean.

UPOZORNENIE: Nominálne rozmery sprchových zásten sú určené k INŠTALÁCII NA VANIČKU a montujú sa vždy s odsadením od kraja vaničky. INŠTALÁCIOU NA DLAŽBU bude vnútorný rozmer sprchovej zásteny menší než zameraná šírka dlažby. Je potrebné sa riadiť tabuľkami rozmerov uvedených v súbore “TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA”, který je u produktov k dispozícii na stiahnutie.