Upravit stránku

LENA

Špeciálna rohová akrylátová vaňa

Rozmer 180×180 cm. Táto priestranná vaňa je navrhnutá pre vašu absolútnu slobodu a relaxáciu, no celkom iste ju ocenia aj rodiny s deťmi. Navyše vám k nej môžme ponúknuť aj elegantný čelný panel z akrylátu, vďaka ktorému nemusíte vaňu obmurovávať. Pre ľahšiu inštaláciu a vyrovnanie vane odporúčame objednať sadu nôh EXCLUSIVE.

LENA
Panel vane LENANohy EXCLUSIVE pre vane

Spoznajte všetky výhody rohové vane

Pro dokonalú relaxáciu si kúpte ešte podhlavník.

Vaňa pre pohodlnú kúpeľ, ktorá je vyrobená z moderného akrylátu s vysokou kvalitou povrchovej vrstvy. Ta pôsobí vďaka svojej minimálnej pórovitosti antibakteriálne a veľmi ľahko sa udržiava. Nechajte sa hýčkať v rohovej vani LENA, v ktoré si budete pripadať ako v privátních lazních. A keď je treba vystriedať chvíle relaxácie detskými hrami, je na to LENA ideálna. Je vyrobená z akrylátu, tedy toho snesie opravdu veľa - odolává škrabancom, skvele zvládá čistenie chemickými prostriedkami bez toho, aby zmenila svoju krásnou bielou farbu.

Pre ľahšiu inštaláciu a varovnanie vane odporúčame objednať sadu nôh EXCLUSIVE. Vďaka bočnému akrylátovému panelu zase nemusíte vaňu obmurovávať a usetrite si tak veľa práce.