Upravit stránku

GR2 Asymmetric

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami v rozmere 120 x 80

Asymetrický sprchovací kút s dvojkrídlovými otváracími dverami vám dá to najlepšie, čo môžete v kúpeľni požadovať. Priestranný vstup, elegantný dizajn vďaka bezrámové konštrukciu a maximálne bezpečie vďaka kombinácii 8 mm a 6 mm bezpečnostného skla, ktoré je navyše opatrené povrchovou vrstvou RothETC. Vlastnosti sprchovacieho kúta GR2 ASYMMETRIC si jednoducho zamiluje každý.

GR2 Asymmetric
Teleskopická vzpera v povrchovej úprave ChrómVýplň bezpečnostných skiel TransparentVysoce dizajnová držadla v úprave ChrómPánty s vačkovym mechanizmom - otvorenéUpevnený profil Easy Install vrátane krycieho profiluTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyPodlahová lišta v provedení chromProfil Easy Install bez vloženého sklaNákres sprchového kúta GR2 Asymmetric_PHliníkový profil Brillant

Výhody sprchovacieho kúta GR2 ASYMMETRIC

  • Povrchová vrstva RothETC zabraňuje usadzovaniu nečistôt, mastnoty a vodného kameňa na skle, a napomáha rýchlemu stekanie vody. Jej životnosť je pri správne údržbe až 10 rokov.
  • Špeciálny montážný systém EASY INSTALL zaručuje ľahkú a stabilnú montáž skiel k stene.
  • Luxusné mosadzné kovanie v povrchové úprave Chróm.

Tak trochu netradičný vzhľad tohto sprchovacieho kúta oživí kúpeľňu a vám poskytne dokonalý priestor pre sprchovanie. Môžete ho nainštalovať priamo na podlahu, alebo na sprchovaciu vaničku, ktorá nie je súčasťou dodávky. Odporúčame vám objednat si profesionálnu montáž tohto asymetrického sprchovacieho kúta. Cenu montáže nájdete v Sadzobník servisných prác.

Stabilitu sprchovacieho kúta zaišťujú elegántne chrómované vzpery. Vďaka kvalitnému tesnenie sa nemusíte obávať, že budete mať po každom sprchování v kúpeľni povodeň!