Upravit stránku

GR2

Štvrťkruhový sprchovací kút s dvojkrídlovými dverami

Elegantný sprchovací kút GR2 so svojimi doplňky v úprave Chróm skvele zapadne do každého interiéru moderných kúpeľní a ponorí vás do sveta pohody a relaxácie. Tento sprchovací kút je vybavený dvojkrídlovými otváracími dveramidizajnovo vyladeným kovaním. Bude dobre slúžiť nainštalovaný priamo na podlahu, rovnako ako je vhodný pre štvrťkruhovú vaničku, ktorú môžete vyberať v niekoľkých inštalačných rozmeroch. Transparentná výplň s povrchovou úpravou RothETC pôsobí elegantne a moderne.

GR2
Upevnený profil Easy Install vrátane krycieho profiluHliníkový profil BrillantVýplň TransparentGR2_TAB_Panty s vačkovym mechanizmom - otvorenéTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyTeleskopická vzpera v povrchovej úprave ChrómTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant - zatvorené dvereVysoce dizajnová držadlaPanty s vačkovym mechanizmom - zatvorené

Čo vám ponúkne sprchový kút GR2?

  • mikroventilácia a 3fázový zdvihový mechanizmus poskytujúce aretáciu dverí
  • štvrťkruhový sprchový kút s dvojkrídlovými dverami
  • moderné dizajnové prvky
  • závesy, vzpery a doplnky v úprave Chróm

Pri zakúpenie sprchovacieho kúta Roth môžete požiadať o profesionálnu inštaláciu našimi skúsenými techniky, ktorí sú dobre oboznámení s našimi produkty. Bezpečnostné sklo našich sprchovacích kútov je ošetreno technológiou RothETC, zabraňujúce usadzovanie nečistôt, vodného kameňa a mastnoty.

Potrebujete viac informácií o sprchovacom kúte GR2? Napíšte nám!