Upravit stránku

GDN2+UB

Sprchové dvere dvojkrídlové na inštaláciu do niky, alebo v kombinácii s pevnou stenou UB 

Bezrámové dvojkrídlové dvere sú vhodné ako pre inštaláciu do niky, tak pre kombináciu s pevnou stenou. Subtilné hliníkové profily BRILLANT sú odolné proti korózii, špeciálne profily Easy Install zaistí pevné spojenie steny a skla. Dvojkrídlové otváracie dvere vám poskytujú naozaj veľkorysý vstupný priestor. Výplň z bezpečnostného skla je ošetrená povrchovou vrstvou RothETC.

GDN2+UB
Vysoce dizajnové držadlo v úprave ChrómTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyTeleskopická vzpera zajišťujúce stabilituUB_GDN2 - nákresGDN2GDN2 - nákresProfil Easy Install bez vloženého sklaUpevnený profil Easy Install vrátane krycieho profiluPodlahová lišta v provedení chromPanty s vačkovym mechanizmom - otvorenéVýplň bezpečnostných skiel TransparentHliníkový profil BrillantTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant

Výhody sprchových dverí GDN2+UB

  • Mosadzné chrómované závesy s 3fázovým zdvihovým nechanizmom, ktorý umožňuje aretáciu v polohe zatvoreno / otvoreno a mikroventilácia.
  • Špeciálna povrchová úprava RothETC prispieva k efektu rychlého stekanie vody a zabraňuje tak usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt. Jej životnosť na skle je až 10 rokov.
  • Elegántny a moderný dizajn bezrámového sprchovacieho kúta, ktorý sa hodí do každej kúpeľni.

Dvojkrídlové sprchové dvere môžete inštalovať so sprchovaciou vaničkou, ktora nie je súčasťou dodávky, i priamo na podlahu. Využite profesionálnu montáž od našich odborníkov. Jej cenu sa dozviete v cenníku. V prípade záujmu vám tiež navrhneme sprchový kút na mieru podľa dodaných plánikov a fotografií.