Upravit stránku

GBL+GDOP1_GBP+GDOL1

Štvorcový alebo obdĺžnikový sprchovací kút s jednokrídlovými dverami a pevnou stenou

Tento bezrámový sprchovací kút vás nadchne svojou jednoduchou eleganciou a modernou čistotou. Jednokrídlové otváracie dvere poskytujú komfortný vstup do sprchy. Špeciálne vyvinuté profily Easy Install zabezpečia jednoduchú montáž a pevné spojenie skla so stenou. Pevná stena aj dvere sú vyrobené z 8 mm bezpečnostného skla opatreného povrchovou vrstvou RothETC.

GBL+GDOP1_GBP+GDOL1
Hliníkový profil BrillantUpevnený profil Easy Install vrátane krycieho profiluPanty s vačkovym mechanizmom - otvorenéVýplň bezpečnostných skiel TransparentPanty s vačkovym mechanizmom - zatvorenéProfil Easy Install bez vloženého sklaTeleskopickí vzpera zajišťujúce stabilituVysoce dizajnové držadlo v úprave ChrómTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant - otvorené dvereTesniace silikonový zástavku zamezujúce úniku vodyTesniace silikonový zástavku a prahová lišta Brillant - zatvorené dverePrecizné magnetické tesnenie sprchových dveríNákres GBL+GDOP1GBL - nákresGBP - nákres

V čom spočívajú výhody GBL+GDOP1_GBP+GDOL1

  • Mosadzné chrómované závesy s 3fázovým zdvihovým mechanizmom zaisťujú aretáciu v polohe otvoreno / zatvoreno a mikroventilácia.
  • Môžete vyberať z niekoľkých rozmerov sprchového kúta. Ak vám nevyhovujú, prijedeme na zameranie zadarmo a vyrobíme pre vás sprchový kút na mieru.
  • Kombinácia 8mm a 6mm bezpečnostného skla pre maximálnu odolnosť.

Elegántne transparentné sklo opatrené špeciálnou povrchovou vrstvou RothETC, ktorá zabraňuje usadzovanie vodného kameňa a mastnoty, má životnosť až 10 rokov. Odporúčame starať sa o sprchový kút čistiace sadou COMPLETE CARE a po sprchování vodu a šampón vždy zotrieť gumovou stierkou. Životnosť vrstvy RothETC je potom oveľa dlhšia.