Upravit stránku

ECDO1N+ECDBN

Sprchové dvere jednokrídlové v kombinácii s bočnou stenou

Kombinácia bočnej steny a sprchových dverí tvorí harmonické spojenie, ktoré je ideálne do každej kúpeľne. Stabilná konštrukcia a 6mm bezpečnostné sklo vám zaistí bezproblémové využívanie sprchovacieho kútu na dlhé roky. Aj preto vám dávame predĺženú 5-ročnú záruku. Výška sprchovacieho kúta presahuje 2 m.

ECDO1N+ECDBN
Otočné pánty v chrómovej úpraveHliníkový profil BrillantHliníkový profil Čierny eloxPrahová lišta Čierny eloxECDBN_ECDO1N - nákresMasívne madlá z leštenej nerez ocele

Výhody sprchovacieho kúta ECDO1N+ECDBN:

  • Masívne otočné pánty v chrómovej úprave zaisťujú spoľahlivé otváranie dverí. Umožňujú pohyb v oboch smeroch, nie sú náročné na priestor.
  • Špeciálna povrchová úprava bezpečnostného skla RothETC výrazne uľahjčuje údržbu sprchovacieho kúta. Vďaka nej sa na skle neusadzuje vodný kameň, nečistoty a mastnota. Odporúčame sklá po každom sprchovaní zotrieť stierkou.
  • Stabilné hliníkové profily v prevedenie Brillant alebo netradičný Čierny elox.

Máte na výber zo štyroch štandardných veľkostí jednokrídlových dverí a z troch veľkostí bočnej steny. Celková výška sprchovacieho kúta presahuje 2 m. Tiež vďaka nej môžete sprchový kút inštalovať priamo na podlahu. Odporúčame vám využiť profesionálnu montáž za cenu uvedenú TU.