Upravit stránku

ECD2(L/P)+ECDBN

Sprchové dvere posuvné v kombinácii s pevnou stenou ECDBN

Nová generácia tradičnej a obľúbenej série prináša prvky, ktoré ju robí jedinečnou. Kombinácia stabilnej konštrukcie a bezrámovej spodnej časti rozširuje možnosti využitia aj ako bezbariérového kúta. Exkluzívna je tiež výška, ktorá presahuje 2 metre a úplne nový čierno eloxovaný profil rámu.

ECD2(L/P)+ECDBN
Nové spodné odklápanie - zacvaknutéSpodní odklápania pre ľahků údržbu - odklopenéHliníkový profil Čierny eloxMagnetické tesnenie medzi dverami a profilomTesnenie sprchových dverí a dolná prahová lišta Čierny eloxMasívne madlá z leštenej nerez oceleHorní ložiskové pojazdy a horný rám Čierny eloxECDBN_ECD2L - nákresSprchové dvere ECD2(L/P)+ECDBN v prevedenie Čierny elox

Výhody sprchovacieho kúta ECD2(L/P)+ECDBN:

  • Exkluzívna výška pres 2 metre a stabilné hliníkové rámy vám zaistí bezpečnosť pri sprchování. Ani kvapka vody nebude mimo sprchový kút!
  • Mimoriadne veľké pojazdy s priemerom 30 mm s kvalitnými nerezovými ložiskami zaisťujú plynulý pohyb a vysokú odoľnosť aj pri vysoké frekvencii uživania.
  • Nový výklopný systém spodné čiasti kombinuje bezbarierové rešenie spolu s možnosťami ľahké údržby.

Rad EXCLUSIVE LINE vám ponúka okrem funkčného a spoľahlivého rešenia tiež elegántny dizajn. Máte možnosť vyberať z dvoch variantov hlinikových profilov Brillant a Čierny elox. Transparentná výpln sprchovacieho kúta je nielen moderná, ale kúpeľňu tiež opticky zväčšuje. Povrch bezpečnostného skla je opatren špeciálnou vrstvou RothETC, ktorá zabranuje usadzovaniu nečistôt a vodného kameňa na povrchu. Pre ľahkú údržbu odporúčame vždy po sprchování setrieť steny sprchovacieho kúta stierkou Roth.