Upravit stránku

BV2

Vaňová zástena obojstranne otvárateľná s pevnou časťou

Túto vaňovú zástenu pre nás navrhlo talianske štúdio FORESEE DESIGN na čele s Pieta Billekensem, s ktorým sme pracovali aj pri navrhovaní obľúbenej série HITECH LINE. Mysleli sme aj na vašu bezpečnosť a pohodlie - preto je vaňová zástena vyrobená z bezpečnostného skla s povrchovou vrstvou RothETC.

BV2
Profil zástenyOtvorená zástenaPolička s háčikomDržadlo zástenyVzpera zásteny Detail háčikaBVP2 - nákres

Výhody vaňové zásteny BV2

  • Všetka skla vaňové zásteny sú bezpečnostné a sú opatrené povrchovou úpravou RothETC. Jedná sa o najnovšiu nanotechnológiu, ktorá zabranuje usadzovaniu nečistôt, mastnot a vodného kameňa. Voda steká po skle tak dokonale, že ho takmer nemusíte čistiť.
  • Vaňová zástena je vyrobená z 5mm bezpečnostného skla, ktoré je veľmi pevné a odolné.
  • Na pevné čiasti zásteny je z vnútorné strany upevnená praktická polička, a z druhej strany zásteny nájdete háčik na odev alebo uterák. Zástena má obojstranné otváranie.

Táto vaňová zástena sa hodí k asymetrickej vani ACTIVA NEO, ktorú tiež navrhlo štúdio FORESEE DESIGN. Ak si pri kúpeľi aj sprchovaní chcete dopriať skutočné pohodlie, odporúčame vám túto vaňu s integrovanym multifunkčným sedátkom, ktoré po sklopení funguje ako pohodlná opierka chrbta.