Upravit stránku

ACTIVA NEO COMPLETE

Asymetrická rohová akrylátová vaňa so sedadlom, zástenou a držadlami

Rozmery: 150×90, 160×90, 170×90 cm (L / P). Komplexné riešenie vane so zabudovaným multifunkčným sedadlom, ktoré slúži aj ako opierka chrbta, praktickými držadlami a zástenou BVL(P)2. Tá bola navrhnutá špeciálne pre tento set a okrem obojstranného otvárania vám ponúkne aj integrovanú poličku a háčik. K tomuto produktu vám navyše môžme ponúknuť aj dizajnový čelný panel z akrylátu, vďaka ktorému nemusíte vaňu obmurovávať. Pre ľahšiu inštaláciu a vyrovnanie vane je súčasťou kompletu aj sada nôh EXCLUSIVE.

ACTIVA NEO COMPLETE
Opierka, držadlo a zástenaDržadlo zástenyProfil zástenyPolička s háčikomDetail háčikaVzpera zástenyVaňa, sedadlo a držadláACTIVA PANEL_A

Výhody setu ACTIVA NEO COMPLETE

  • Asymetrická vaňa je vyrobená z moderného akrylátu s vysokou kvalitou povrchovej vrstvy. Tá pôsobí vďaka svojej minimálnej pórovitosti antibakteriálne a veľmi ľahko sa udržiava.
  • Vaňová zástena bola navrhnutá špeciálne pre tento set. Pevná časť zásteny nesie praktickú poličku z vnútornej strany a protiľahlý háčik na odev alebo uterák zvonku. Iste oceníte aj použitie 6mm bezpečnostného skla a obojstranné otváranie.
  • Multifunkčné sedátko z PUR peny je odolné proti vlhkosti a nečistotám. Sklopením nezaberá miesto vo vani a tvorí šikovnú opierku. Vďaka tomuto spracovaniu je nielen pohodlné, ale tiež veľmi praktické.

Asymetrickú vaňu vyrábame v troch rozmeroch - 150 × 90 cm, 160 × 90 cm, 170 × 90 cm a v ľavom alebo pravom prevedení. Inštaláciu vane vám chceme čo najviac uľahčiť, preto si môžete dokúpiť akrylátový čelný panel a vaňové nohy EXCLUSIVE, pomocou ktorých vyrovnáte vaňu do perfektnej roviny aj na krivé podlahe.